KONST / Litografier / Färglitografi 13513026
nr 1351 3026
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 102/310, Skärgårdsbåt. Motivet: 38x57 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 28 september 2020
kl 18:18:27
1.500 kr
1.800 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
- Klassiska
28 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow